Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Графік правядзення класных і інфармацыйных гадзін

ГРАФИК ПРОВЕДЕНИЯ КЛАССНЫХ И ИНФОРМАЦИОННЫХ ЧАСОВ

НА 1-Е ПОЛУГОДИЕ 2020/2021 УЧЕБНОГО ГОДА

Класс

Классный руководитель

Количество учащихся

Девочки

Мальчики

Классный час

Информационный час

День

Время

Каб.

День

Время

Каб.

1 «А»

Кузменко C.В.

26

13

13

Пн.

10.45.

д/с 5

Ср.

11.40.

д/с 5

1 «Б»

Гонтарь Т.Н.

26

16

10

Пт.

10.45.

д/с 37

Ср.

11.40.

д/с 37

1 «В»

Дирша О.Л.

26

12

14

Вт.

10.45.

д/с 5

Ср.

11.40.

д/с 5

1 «Г»

Дубина С.А.

25

11

14

Пн.

10.45.

д/с 37

Пт.

11.40.

д/с 37

2 «А»

Сыч М.Е.

28

16

12

Вт.

12.00.

102

Пн.

12.55.

102

2 «Б»

Поплавская О.Н.

27

13

14

Пт.

12.00.

101

Чт.

12.00.

101

2 «В»

Сычевская Н.Н.

26

13

13

Чт.

12.00.

201

Пт.

12.00.

Акт.з

2 «Г»

Столяр Л.П.

26

12

14

Пн.

12.00.

202

Вт.

12.00.

202

3 «А»

Качаева А.И.

28

12

16

Ср.

18.45.

203

Вт.

18.45.

203

3 «Б»

Богуш Н.Н.

12

8

4

Пт.

17.55.

210

Вт.

18.45.

210

3 «В»

Сабалинкине Л.Н.

27

14

13

Пн.

12.55.

302

Ср.

18.45.

302

3 «Г»

Марчук Т.И.

26

13

13

Пт.

17.50.

303

Пн.

18.45.

303

3 «Д»

Жук А.Н.

27

14

13

Чт.

12.55.

209

Вт.

18.45.

209

4 «А»

Сапега О.Н.

26

15

11

Чт.

18.45.

301

Пт..

17.50.

301

4 «Б»

Борисова Т.Ф.

27

14

13

Пт.

17.50.

201

Чт.

18.45.

201

4 «В»

Кепина А.З.

27

15

12

Чт.

17.50.

202

Ср.

18.45.

202

4 «Г»

Шибут Е.Н.

23

14

9

Чт.

17.50.

304

Ср.

18.45.

304

5 «А»

Юреня Е.Ф.

28

17

11

Чт.

14.00.

107

Вт.

14.00.

107

5 «Б»

Демянчук Е.В.

28

16

12

Ср.

14.00.

104

Пн.

14.00.

105

5 «В»

Карпович Т.В.

28

16

12

Пн.

12.55.

107

Ср.

14.00.

107

5 «Г»

Крайнова Е.С.

28

19

9

Пт.

14.00.

314

Ср.

14.00.

314

6 «А»

Кастусик А.И.

28

19

9

Вт.

14.00.

204

Чт.

14.00.

104

6 «Б»

Хворик С.В.

29

18

11

Пн.

14.00.

207

Чт.

14.00.

208

6 «В»

Мингинович М.А.

28

16

12

Пт.

14.00.

104

Пн.

14.00.

104

6 «Г»

Котько Е.Л.

28

17

11

Вт.

14.00.

212

Чт.

14.00.

317

7 «А»

Якубович Е.Н.

28

19

9

Ср.

14.00.

313

Вт.

14.00.

312

7 «Б»

Булах О.А.

29

16

13

Чт.

14.00.

315

Чт.

14.55.

315

7 «В»

Коваленко О.С.

27

18

9

Чт.

14.00.

204

Пт.

14.00.

204

8 «А»

Алехно С.Л.

27

17

10

Пн.

14.55

205

Вт.

13.50.

208

8 «Б»

Береснева Т.В.

23

13

10

Ср.

14.00.

212

Чт.

14.55.

212

8 «В»

Пястолова О.В.

28

18

10

Пн.

14.00.

208

Ср.

14.00.

208

8 «Г»

Казак Н.С.

28

16

12

Ср.

14.00.

312

Пт.

14.00.

312

9 «А»

Крайчинская У.А.

17

13

4

Пн.

14.55.

107

Пт.

14.00.

105

9 «Б»

Третьяк Т.А.

20

14

6

Вт.

14.00.

211

Пн.

14.55.

211

9 «В»

Турко В.Г.

31

14

17

Пн.

14.55.

207

Пт.

13.50.

207

10«А»

Шульц Н.Ф.

25

9

16

Пн.

14.00.

107

Чт.

15.00.

107

10«Б»

Бельмач А.А.

25

14

11

Пн.

14.00.

317

Вт.

14.00.

317

11«А»

Абибак О.А.

19

7

12

Ср.

14.00.

204

Пт.

14.55.

314

11«Б»

Дявго Н.Ф.

23

18

5

Пн.

14.00.

103

Чт.

14.55.

103

11«В»

Самусевич Н.М.

20

13

7

Вт.

14.00.

313

Чт.

15.00.

313

11«Г»

Дявго Н.Ф.

5

4

1

Пн.

13.00.

305

Вт.

14.00.

103

Заместитель директора по ВР           Т.В. Акулич

Раздзелы сайта